Autologin
Aizmirsi paroli?
 FAQFAQ   MeklētMeklēt   DalībniekiDalībnieki   Lietotāju grupasLietotāju grupas    ReģistrētiesReģistrēties

Minišoseja 2014., jautājumi un atbildes
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Post new topic   Reply to topic    Minisoseja.lv Forum Index -> Par Minišoseju
View previous topic :: View next topic  
Autors Message
RG
Dalībnieks

PostPosted: Tue Mar 18, 2014 1:30 am    Post subject: Reply with quote

gt99 wrote:
RG wrote:
kā te uzskatāmi varēja redzēt ar finansēm tas nav saistīts

Kādēļ nav saistīts ar finansēm? Ja es braucu pa ielu ar KU36, tad par to neuztraktos. Ja man būtu jābrauc sacīkstēs ar R888, tad es noteikti gribēšu otru disku komplektu, lai pa ielu neplēstu R888.

Otrs disku komplekts un ielas riepas nav izdevumi?

ir izdevumi. autosports vispār ir izdevumi. kāpēc nevar plēst pa ielu tās 888? pie tam tās var pārbortēt, ku 36 nevar, jo asimetriskas. tās astotās būtībā ir parastas vasaras ielas riepas ar e marķējumu. par tādu pašu cenu... nekad dzīvē neesmu ar tādām nobraucis nevienu metru, jautāju tāpēc, ka visos standartuto topikos par to cepās.
kāds pa ielu braukā ar čun fun, uz gonkām aizbrauc arī ar tām pašām, kāds cits uzliek par kapeiku labākas kaut vai tās pašas ku36 un uzvar. tad ko, tās labākās aizliegt? tiešām gribu saprast, nekāda naida Smile
Back to top
View user's profile Send private message
Kalve
Organizators

PostPosted: Tue Mar 18, 2014 10:08 am    Post subject: Reply with quote

Šajā diskusijā jūs paši jau vairākas reizes esat atbildējuši kāpēc pussliki un sliki ir aizliegti. Nevēlos atkārtoties, palasi pāris lapas uz atpakaļu, esmu arī ieboldējis tās atbildes.

Dalībnieki vienmēr un visās sacensībās ir neapmierināti par to, ka kādas riepas nav atļautas. Ziemā parasti tā ir Nišpa par kuru tiek rakstīts viss tas pats kas šeit par R888.

KU36 nav vienīgā riepa ar ko braukt, ja nepatīk tās protektors, ir arī citas, no atļauto riepu saraksta + saraksts tiks atjaunots, šobrīd tas ir 2 gadus vecs.
TGIF

PostPosted: Tue Mar 18, 2014 12:42 pm    Post subject: Reply with quote

Kāpēc neatļaut braukt ar jebkurām riepām? Pa lielam uzvarēs tāpat tie kas ieguldījuši lielako naudu, neatkarīgi no riepām. Protams ja viennesalīdzina pilnīgu iesācēju jau ar labiem/pieredzējušiem braucējiem. Lielos vilcienos tas bija jau novērojams VS un tagad tas būs vēl labāk redzams, un pašsaprotams ka lielākas iespējas ir tiem kas ir atļāvušies ieguldīt lielāku naudu. Un zinot pārīs auto (kas lācītim vēderā un pa kādam summām), kas plāno startēt, es pilnībā drošs par saviem vārdiem.
Tad kāpēc neatļaut startēt ar tiem pašiem pusslikiem, ja ne pat slikiem. Tas būtu daudz gudrāk kaut vai no drošības viedokļa. Tā kā šis vairs nav VS un kartingu trase, te ātruma būs daudz lielāki un ja kāds nesavāksies, var gadīties visādi. Ar labākām riepām tomēr ir drošāk. Protams ātrums būs vēl drusku lielāks, bet ņemot verā to ka arī ar sliktākām riepām tas būs augsts, ja nesavāksies, auto cietīs diezgan neatkarīgi no tiem +5km/h.
Back to top
Kalve
Organizators

PostPosted: Tue Mar 18, 2014 1:00 pm    Post subject: Reply with quote

Tu jau pats ievadā atbildēji uz savu jautājumu.

VS laikā jau izslimojām sliku slimību, tad kad Minišosejai būs 100 dalībnieki kas gatavi braukt ar slikiem, tad arī tos varēsim atļaut, kamēr tā nav, tikmēr tie ir aizliegti.

Runāt par drošību un slikiem nav pareizi, ar jebkurām sporta riepām ir jāiemācās braukt, un mācību procesā avarēt ir daudz vieglāk nekā braucot ar ielas riepām.

Svarīga ir svaiga gumija, tāpēc braukt var arī ar jaunām vislētākajām SONY riepām un saķere būs labāka nekā ar vecām brenda riepām.
kristaps

PostPosted: Tue Mar 18, 2014 3:26 pm    Post subject: Reply with quote

TGIF wrote:
Kāpēc neatļaut braukt ar jebkurām riepām? Pa lielam uzvarēs tāpat tie kas ieguldījuši lielako naudu, neatkarīgi no riepām. Protams ja viennesalīdzina pilnīgu iesācēju jau ar labiem/pieredzējušiem braucējiem. Lielos vilcienos tas bija jau novērojams VS un tagad tas būs vēl labāk redzams, un pašsaprotams ka lielākas iespējas ir tiem kas ir atļāvušies ieguldīt lielāku naudu. Un zinot pārīs auto (kas lācītim vēderā un pa kādam summām), kas plāno startēt, es pilnībā drošs par saviem vārdiem.

Padalies ar info,kas tad taisās tāds startēt? Driving
Back to top
TGIF

PostPosted: Tue Mar 18, 2014 9:04 pm    Post subject: Reply with quote

Neesmu nekads lielais/nopietnais braucējs, bet pirmo reizi braucu uz ledus ar naglam, un nebija problemu. Ari bez jebkadas pieredzes pa trasem iekapu masina ar pusslikiem un nesajutu problemas. Nu nezinu pie kā tur jāpierod.
Back to top
vulsons
Dalībnieks

PostPosted: Wed Mar 19, 2014 5:46 am    Post subject: Reply with quote

Vai jābrauc obligāti visi 10 apļi, vai arī pietiek teiksim ar 5 apļiem?
Back to top
Kalve
Organizators

PostPosted: Wed Mar 19, 2014 10:11 am    Post subject: Reply with quote

vulsons wrote:
Vai jābrauc obligāti visi 10 apļi, vai arī pietiek teiksim ar 5 apļiem?

Lai tiktu pie rezultāta, jānobrauc vismaz 3 apļi katrā braucienā. Nobraukt 10 apļus nav obligāti.
Andis
Šosejas komisija

PostPosted: Thu Mar 20, 2014 7:33 pm    Post subject: Reply with quote

Sveiki. Šķiet, ka cilvēkam, kurš raksta cik droši un forši ir braukt ar sliku riepām, nav ne mazākās saprašanas, kā tad patiesībā ir braukt ar tādām riepām, bet lai nu paliek.
Kopumā es domaju, ka viss tas cepiens, par riepām, ir pilnīgi lieks. Nedomāju, ka vismaz pirmajā sezonā, riepu faktors ietekmēs, kurš būs pirmais, kurš pēdējais. Vai tur 888, vai 333, vai tur P6.
Ir simtiem citu lietu, kam būtu jāpievērš uzmanība, kuras arī būs tās izšķirošās, jo trase ir ļoti specifiska.
Back to top
Armands

PostPosted: Fri Mar 21, 2014 12:18 pm    Post subject: Reply with quote

Kalve wrote:
Atļauto riepu sarakstā nav nevienas riepas kas apmierina ?

Vai būtu iespējams iekłaut atłauto riepu sarakstā ielas riepu Dunlop Sport Maxx GT600 DSST?
Back to top
dmitrijs

PostPosted: Fri Mar 21, 2014 5:05 pm    Post subject: Reply with quote

Un kas ir ar Federal 595RSR? Drīz jāpērk riepas, jāzin kas tur būs un kas ne.
Back to top
Alex

PostPosted: Sat Mar 22, 2014 11:22 am    Post subject: Reply with quote

Andis wrote:
Kopumā es domaju, ka viss tas cepiens, par riepām, ir pilnīgi lieks. Nedomāju, ka vismaz pirmajā sezonā, riepu faktors ietekmēs, kurš būs pirmais, kurš pēdējais. Vai tur 888, vai 333, vai tur P6.
Ir simtiem citu lietu, kam būtu jāpievērš uzmanība, kuras arī būs tās izšķirošās, jo trase ir ļoti specifiska.

Piekrītu, nav vērts tagad organizēt baigo riepu filtru pirmajā sezonā. Tā ir laika izšķiešana, kas tikai atbaidīs potenciālos gribētājus, nevis piesaistīs jaunus. Domāju, ka pietiek ar vienu nosacījumu - E marka.
Back to top
jvanks

PostPosted: Sun Mar 23, 2014 2:02 pm    Post subject: Reply with quote

Mūsu komanda nopietni apsver iespēju nobraukt vismaz kādu no Minišosejas posmiem kaut vai treniņu nolūkos un es piekrītu šeit dažiem komentāriem par sporta auto un ielas auto salīdzināšanu. Arī es apsverot dalības iespēju secināju, ka sporta auto (mūsu gadījumā) nedod nekādu priekšrocību.

Piemēram mūsu klase sanāk no 1,8 līdz 3,0, dzinējā var darīt kas ienāk prātā, bet mēs pēc Nacionālās klases noteikumiem, nedrīkstam neko pārbūvēt. Mums ir aizliegti arī bloķējošie diferi un daudzas citas lietas.

Kāpēc es to rakstu? Tāpēc, ka gribu nomierināt tos, kas satrauksies ieraugot sporta mašīnas Minišosejas dalībnieku starpā. Tādu mašīnu izmantošana nedos nekādas priekšrocibas, es pat teiktu otrādāk, līdz ar to, es gribu iedrošināt visus - brauciet, piedalieties, būvējiet, taisiet utt, jo šai disciplīnai sagatavots auto būs ātrāks kā piemēram nacionālās klases auto.

Tas tikai pārdomām. Vēl es ceru, ka šī disciplīna palielinās interesi par šosejas sacensībām kopumā ;)

Lai izdodas!
Kalve
Organizators

PostPosted: Sun Mar 23, 2014 11:03 pm    Post subject: Reply with quote

dmitrijs wrote:
Un kas ir ar Federal 595RSR? Drīz jāpērk riepas, jāzin kas tur būs un kas ne.

Tepat ir izveidots riepu saraksts http://minisoseja.lv/forums/viewtopic.php?t=13
Kalve
Organizators

PostPosted: Sun Mar 23, 2014 11:05 pm    Post subject: Reply with quote

jvanks wrote:
Mūsu komanda nopietni apsver iespēju nobraukt vismaz kādu no Minišosejas posmiem kaut vai treniņu nolūkos un es piekrītu šeit dažiem komentāriem par sporta auto un ielas auto salīdzināšanu. Arī es apsverot dalības iespēju secināju, ka sporta auto (mūsu gadījumā) nedod nekādu priekšrocību.

Piemēram mūsu klase sanāk no 1,8 līdz 3,0, dzinējā var darīt kas ienāk prātā, bet mēs pēc Nacionālās klases noteikumiem, nedrīkstam neko pārbūvēt. Mums ir aizliegti arī bloķējošie diferi un daudzas citas lietas.

Kāpēc es to rakstu? Tāpēc, ka gribu nomierināt tos, kas satrauksies ieraugot sporta mašīnas Minišosejas dalībnieku starpā. Tādu mašīnu izmantošana nedos nekādas priekšrocibas, es pat teiktu otrādāk, līdz ar to, es gribu iedrošināt visus - brauciet, piedalieties, būvējiet, taisiet utt, jo šai disciplīnai sagatavots auto būs ātrāks kā piemēram nacionālās klases auto.

Tas tikai pārdomām. Vēl es ceru, ka šī disciplīna palielinās interesi par šosejas sacensībām kopumā ;)

Lai izdodas!

Prieks, dzirdēt, ka plānojat piedalīties!

Vēl lielāks prieks, ka uzrakstīji, ka sporta auto nav atslēga uz uzvaru. Ceru, ka visi kas līdz šim uz to skatījās šķībi, ņems šo vērā un tas nebūs šķērslis nākt un piedalīties. Driving
Post new topic   Reply to topic    Minisoseja.lv Forum Index -> Par Minišoseju All times are GMT + 3 Hours
Goto page Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
Page 12 of 15

Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum